Mechanik samochodowy

Mechanik samochodowy
Dodane 2019-10-29 10:50:42
Autor
Gość

Opis

Witam, Zatrudnię mechanika samochodowego samodzielnego gotowego do pracy od pon
Witam,
Zatrudnię mechanika samochodowego samodzielnego gotowego do pracy od poniedziałku od 7 do 16 (możliwe nadgodziny). Stawkę możemy ustalić na miejscu w zależności od zapału i chęci pracy i wyników pracy. Chce płacić jeżeli będzie to przynosić efekty. Możliwy procent od obrotu. Od 20 do 30zł za godzinę ale jesteśmy otwarci na rozmowy.
Wulkanizatora na sezon lub na stałe z podstawą wiedzą na temat mechaniki samochodowej (łatwych wymian eksploatacyjnych) stawka uzależniona od doświadczenia, umiejętności i zapału do pracy. Możliwy procent od obrotu. Od 16zł do 26zł za godzinę ale jesteśmy otwarci na rozmowy.
Jesteśmy firmą transportową działającą od 10 lat na rynku posiadamy swój park aut dostawczych około 30 sztuk (Ducato, Boxer, Transit, Master, Sprinter). Zajmujemy się transportem do 3,5 tony DMC, Pomocą drogową oraz prowadzimy warsztat samochodowy głownie aut dostawczych do 3,5 tony ale osobowych również. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7 do 16 czasami dłużej, w soboty możemy ale nie musimy pracować. Luźna koleżeńska atmosfera.
Zapraszam do kontaktu tylko osoby zdecydowane i chcące pracować
Baza naszej firmy mieści się w Pruszczu Gdańskim (super dojazd od strony Gdańska i Tczewa)
Kontakt mailowy lub telefon

Lokalizacja


Pruszcz Gdański

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1794
Wyświetlony: 537
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: fachowcy

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka