Działka z pozwoleniem na budowę w Aleksandrówce

NA SPRZEDAŻ
Cena: 202200 PLN 202200 PLN Cena do negocjacji
Dodane 2019-07-22 11:29:53

Opis

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1685 m2, z pozw
Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1685 m2, z pozwoleniem na budowę (jest zatwierdzony projekt budowlany domu jednorodzinnego, na działce są wylane fundamenty - stan zerowy, powierzchnia użytkowa domu; 107,60m2), Aleksandrówka, ul. 103 Batalionu Strzelców 46, gm. Dębe Wielkie.
Cena: 120 zł/m2.
Działka budowlana o kształcie prostokątnym i bokach 43,50 x 39 m położona przy szutrowej, utwardzonej drodze gminnej oraz wydzielonej sześciometrowej gruntowej utwardzonej drodze dojazdowej. Działka w pełni uzbrojona: na działce jest prąd (skrzynka), wodociąg i kanalizacja w ulicy. Działka z pozwoleniem na budowę (jest zatwierdzony projekt budowlany domu jednorodzinnego, na działce są wylane fundamenty - stan zerowy), plany architektoniczne domu, który można rozbudować o poddasze użytkowe. Zaletą tej działki jest to, że można na niej pobudować ponadto trzy niezależne budynki do 35m2 (może to być dodatkowo garaż wolnostojący, domek na narzędzia ogrodnicze czy też domek majsterkowicza).

Działka jest płaska, częściowo rosną na niej drzewa, które dają schronienie przed słońcem i mogą posłużyć jako zalążek pięknego ogrodu. Obok jest las, w którym w sezonie jest duży wysyp grzybów. Najbliższa okolica to zabudowa domków jednorodzinnych. Zaletą tej nieruchomości jest cisza i natura na łonie przyrody.

Warunki zabudowy:
Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:
a) nieprzekraczalna linia zabudowy - 10 metrów od granicy terenu objętego decyzją z drogą gminną 
b) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni objętej decyzją - do 0,25,
c) minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50 %,
d) szerokość elewacji frontowej budynków mieszkalnych - do 16 m,
e) maksymalna wysokość zabudowy - 7,0 m,
f) maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych (łącznie z poddaszem użytkowym) - 2,
h) geometria dachów: dachy dwu- i wielospadowe o kącie nachylenia nie większym niż 30°,

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej z wyżej wymienioną działką (254/15) działki o powierzchni 1520m2 (254/14), do której zostały wydane warunki zabudowy i która jest także uzbrojona: na działce jest prąd (skrzynka), wodociąg i kanalizacja w ulicy.

Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa właściciel nieruchomości.

Opis otoczenia (lokalnej społeczności) 

Aleksandrówka to wieś położona 33 km od Warszawy, 1,5 km od gminy Dębe Wielkie i 11 km od Mińska Mazowieckiego. Bardzo dobre połączenie ze stolicą drogą E8 (dojazd 800 metrów) oraz Mazowieckimi kolejami Regionalnymi (Dębe Wielkie 2,9 km, Cisie - 4 km). 
Wszędzie blisko: najbliższy sklep spożywczy - 900 metrów, sklep Lewiatan - 1400 metrów, do Urzędu Gminy w Dębe Wielkie, Gminnego Ośrodka Kultury, biblioteki, przedszkola, Przychodni Zdrowia, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Szkoły Podstawowej, sklepu Lewiatan, piekarni, pizzerii, apteki - 1800 m; do kościoła: 1500 m.

Lokalizacja


Aleksandrówka, 05-311

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1466
Wyświetlony: 897
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Działka

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka