Nadmorski pensjonat w Dębinie

NA SPRZEDAŻ
Cena: 2000000 PLN 2000000 PLN
Dodane 2019-06-19 13:30:01

Opis

Nadmorski pensjonat w DębinieRewelacyjna lokalizacja 250m od plaży i morza! Be
Nadmorski pensjonat w Dębinie
Rewelacyjna lokalizacja 250m od plaży i morza! Bezpośrednie wyjście z pensjonatu!

OBIEKT
Słoneczny Zakątek w Dębinie to nowy, komfortowo wyposażony dom wypoczynkowy usytuowany na lekkim wzniesieniu, w bezpośrednim kontakcie z przybrzeżnym pasem sosnowo-bukowego lasu. Pensjonat został wybudowany w odległości 250 m od szerokiej dzikiej plaży (zejście malowniczym klifem), na którą idzie się trzy minuty spacerem. Wyjście bezpośrednio z ośrodka.

Nieruchomość to zadbany, dwupiętrowy budynek (poziom 0,1) o powierzchni użytkowej 319m2 oraz poziom -1 o powierzchni użytkowej 175,87m2 położony na działce 1140m2, z monitorowanym parkingiem dla gości. Pensjonat wybudowano w 2009 roku. Jest on ogrodzony, na noc teren ośrodka jest zamykamy, pensjonat jest monitorowany. Dla dzieci przygotowano plac zabaw (trampolina, huśtawka, i inne zabawki), a dla dorosłych gości zewnętrzny grill oraz altana ogrodowa. Ponadto na terenie pensjonatu znajduję się odrębny budynek gospodarczy o pow. 25m2, w którym można przechowywać rowery, sprzęt do pielęgnowania ogrodu itp. Dojazd do pensjonatu ulicą gminną, wyłożoną nową kostką brukową z latarniami. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, zapewnia spójność architektoniczną, intymność oraz prywatność. Dodatkową atrakcją jest plaża publiczna, w odległości paru minut na pieszo, z drugiej strony ośrodka z bardziej komfortowym zejściem dla rodzin z dziećmi.

PARTER 156 m2 - cztery dwupokojowe apartamenty rodzinne oraz jeden pokój dwuosobowy. Każdy z pokoi ma osobne wyjście na taras.

I PIĘTRO 163,4 m2 - cztery dwupokojowe apartamenty rodzinne oraz jeden pokój trzyosobowy. Każdy z pokoi ma balkon.

PODPIWNICZENIE 175,87 m2 - profesjonalna, odebrana przez SANEPID kuchnia, na którą składają się: kuchnia, zmywak, magazyn produktów brudnych, magazyn produktów czystych, magazyn jajek, pomieszczenie socjalne, toaleta. Ponadto w domu są dwa pomieszczenia pracownicze z dużą łazienką. Do dyspozycji pensjonariuszy i osób z zewnątrz jest stołówka na około 50 osób i przynależąca do niej toaleta. Na tej kondygnacji znajduje się też kotłownia olejowa.

STANDARD - BARDZO DOBRY
Wszystkie pokoje posiadają łazienki z kabiną prysznicową, WC i umywalką. W pokojach dziennych jest TV-SAT oraz radio. Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, jednopalnikową płytę indukcyjną, mikrofalówkę, czajnik oraz zastawę stołową. Pokoje na piętrze posiadają balkoniki, apartamenty na parterze mają ogrodzone patio wyposażone w meble ogrodowe. Całość posesji jest ogrodzona. Na terenie pensjonatu są wyznaczone miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci, zadaszona altana, duża huśtawka ogrodowa, grill, komórka na narzędzia, rowery.
Budynek obecnie jest wykorzystywany do sezonowej, letniej obsługi gości. Może być on jednak wykorzystany jako obiekt całoroczny. Budynek wykończony w bardzo dobrym standardzie, bardzo zadbany, pokoje są odświeżane i malowane co dwa lata - obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych, w pokojach na posadzkach panele podłogowe, łazienki nowoczesne w glazurze i terakocie, w holach i w częściach ogólnodostępnych posadzki wyłożone są terakotą, okna plastikowe, centralne ogrzewanie z własnej kotłowni olejowej. Budynek ocieplony, elewacja pokryta tynkiem, dach kryty blachodachówką.

Agencja nie pobiera prowizji/wynagrodzenia od kupującego

Opis otoczenia (lokalnej społeczności) 
Dębina to mała nadmorska miejscowość położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego pomiędzy Poddąbiem a Rowami, nieskażona jeszcze przez komercyjną turystykę. Okolice Dębiny to raj dla miłośników rekreacji i odpoczynku na łonie natury, pięknych nadmorskich lasów i czystych, szerokich bałtyckich plaż. Klifowe wybrzeże miejscami dochodzące do 30 m wysokości jest od wielu lat wykorzystywane do lotów na paralotni.
Pensjonat został wybudowany w odległości 250m od szerokiej dzikiej plaży (zejście) malowniczym klifem, na którą idzie się trzy minuty spacerkiem przez sosnowo-bukowy las z bezpośrednim wyjściem z ośrodka.

Lokalizacja


Dębina, Polska, 76-211

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1407
Wyświetlony: 1072
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Dom

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka