Lider sprzedaży.

Dodane 2018-08-03 13:40:12

Opis

Do nowej placówki w Warszawie (Wa-wa Żoliborz) potrzebny Lider Sprzedaży. Zaro
Do nowej placówki w Warszawie (Wa-wa Żoliborz) potrzebny Lider Sprzedaży. Zarobki 4000 - 10000 PLN (podstawa + premia + dodatki) Zapraszam do aplikowania. CV proszę wysyłać na maila: adam.slupek@agencja.metlife.pl

Zobacz więcej
Administratorem danych osobowych jest AS Enterprise Adam Słupek z siedzibą w Gniejewice 33, 05-604 Jasieniec
Administrator danych będzie przekazywał dane do Dyrektorów Oddziałów w regionach, z którego wpływa aplikacja.
Na podstawie udzielonej zgody możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji.
Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie obowiązywania udzielonej zgody, przy czym nie dłużej niż w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy.
Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy.
Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo:
-dostępu do danych, -poprawiania danych, -przenoszenia danych, -wycofania zgody na przetwarzanie, -ograniczenia przetwarzania, -żądania usunięcia swoich danych, -wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celu marketingowym. Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 251
Wyświetlony: 509
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Dam pracę

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka