Mit przedsiębiorczości

NA SPRZEDAŻ
Dodane 2018-08-10 12:01:27

Opis

"Mit Przedsiębiorczości" to książka, która pomoże ci rozwijać firmę w sposób pro

"Mit Przedsiębiorczości" to książka, która pomoże ci rozwijać firmę w sposób produktywny i pewny.

Ten fenomenalny bestseller rozwiewa powszechny mit o zakładaniu działalności gospodarczej. Michael E. Gerber jest autorem popularnej serii książek biznesowych E-Myth. W tej książce dzieli się wnioskami płynącymi z wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad dwudziestoma pięcioma tysiącami małych przedsiębiorców.

Do kupienia pod adresem:
http://zipansion.com/2oxDl

Autor pokazuje, w jaki sposób błędne, lecz jakże powszechne założenia i wiedza techniczna przeszkadzają w prowadzeniu własnej firmy.
Przeprowadza nas przez wszystkie etapy cyklu życia firmy, od fazy zarodkowej do fazy rozkwitu i dojrzałości: światła w tunelu, które dane jest ujrzeć tylko najlepszym. Pokazuje, jak zastosować bogate doświadczenie sieci franczyzowych w każdym typie działalności (i niekoniecznie rozwijać firmę na zasadzie franczyzy).
Co najważniejsze, uświadamia czym różni się praca nad własną firmą od pracy we własnej firmie
.

Michael E. Gerber jest założycielem i dyrektorem zarządzającym firmy E-Myth Worldwide z siedzibą w Santa Rosa w Kalifornii, firmy, z której usług skorzystało już ponad 25 000 przedsiębiorców. Jest autorem bestsellerów biznesowych, takich jak The E-Myth Physician, The E-Myth Manager, The E-Myth Contractor oraz E-Myth Mastery. Jego warsztaty i seminaria z przedsiębiorczości przyciągają tysiące właścicieli i menedżerów małych firm na całym świecie.

Lokalizacja

Internet, : inne :

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 283
Wyświetlony: 535
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Biznes

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka