Biznes XXI wieku Robert Kiyosaki

NA SPRZEDAŻ
Dodane 2018-08-16 15:33:13

Opis

Biznes XXI wieku. Przedsiębiorca czy pracownik? Zobacz, co na ten temat mówi Rob

Biznes XXI wieku.
Przedsiębiorca czy pracownik? Zobacz, co na ten temat mówi Robert Kiyosaki:

Kim lepiej być w XXI wieku? Pracownikiem czy przedsiębiorcą? Ważniejszym pytaniem jest: jak to osiągnąć?

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, albo przynajmniej niezależny finansowo, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!


http://chomikuj.pl/salajro/Ksi*c4*85*c5*bcki/Biznes/biznes-xxi-wieku,6492778821.pdf

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu.

Szczególnie że nowe modele biznesowe, które są czymś zupełnie normalnym na Zachodzie, w Polsce cały czas są owiane wieloma mitami i niedomówieniami, a tylko nieliczni potrafią zarabiać na nich naprawdę przyzwoite pieniądze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak założyć własny biznes w XXI wieku, przeczytaj najpierw list od Roberta Kiyosaki do polskich czytelników jego książek.

Wiadomość od Roberta Kiyosaki

Gospodarka jest w rozsypce; Twoje stanowisko pracy zagrożone – o ile w ogóle masz jeszcze pracę. I wiesz co? Mówiłem o tym od lat. Większość ludzi musiała przeżyć wielki krach, żeby to usłyszeć.

Prowadzenia biznesu nauczyło mnie dwóch ludzi: mój ojciec, który był świetnie wykształconym wysokim urzędnikiem państwowym, i ojciec mojego najlepszego kolegi, który skończył edukację na ósmej klasie, ale dzięki własnej pracy został milionerem. Mój ojciec przez całe życie borykał się z problemami finansowymi i gdy zmarł, pozostawił niewiele, choć całe życie ciężko pracował; ojciec mojego kolegi został jednym z najbogatszych ludzi na Hawajach.

Pierwszego z tych dwóch mężczyzn nazywam „biednym ojcem”, drugiego – „bogatym ojcem”. Kochałem i podziwiałem mojego ojca, ale przysiągłem sobie, że będę pomagał wszystkim, którzy będą chcieli słuchać, w tym, aby nie doznali takich upokorzeń i upadków, jakie stały się jego udziałem.

Po opuszczeniu rodzinnego domu wiele przeżyłem. Służyłem w piechocie morskiej, pilotując helikopter w Wietnamie. Później pracowałem w firmie Xerox, gdzie na początku byłem absolutnie najgorszym sprzedawcą, ale po 4 latach opuszczałem firmę jako najlepszy. Po odejściu z firmy Xerox stworzyłem kilka międzynarodowych biznesów wartych miliony dolarów, a w wieku 47 lat stałem się rentierem i mogłem zająć się swoją pasją – uczeniem innych tego, jak tworzyć bogactwo i żyć, spełniając własne marzenia, zamiast się poddać i zgodzić na przeciętność.

W roku 1997 opisałem moje doświadczenia w niewielkiej książce. Musiałem wówczas poruszyć właściwą strunę: książka Bogaty ojciec, Biedny ojciec, określana jako „największy bestseller wszech czasów”, trafiła na szczyt listy bestsellerów "New York Timesa" i utrzymała się na nim przez ponad 4 lata.

Od tamtego czasu wydałem wiele książek, które tworzą serię „Bogaty ojciec”, i chociaż każda z nich mówi o nieco innych problemach, wszystkie niosą ten sam przekaz, co pierwsza z nich:

Przejmij odpowiedzialność za własne finanse – albo pogódź się z tym, że do końca życia będziesz słuchał rozkazów innych ludzi. Jesteś albo panem pieniędzy, albo ich niewolnikiem. To Twój wybór.

Miałem w życiu niezwykłe szczęście do doświadczeń i mentorów, dzięki którym dowiedziałem się, jak stworzyć prawdziwe bogactwo. Tym samym mogłem się całkowicie uwolnić od konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy do końca życia. Zanim to nastąpiło, pracowałem nad tym, by zabezpieczyć przyszłość mojej rodziny. Teraz pracuję nad tym, by pomóc Tobie zbudować Twoją własną przyszłość.

Ostatnie 10 lat poświęciłem na szukanie najbardziej skutecznych sposobów pomagania ludziom w tym, aby byli w stanie zmienić swoje życie z zastosowaniem wiedzy XXI wieku o budowaniu prawdziwego bogactwa. Poprzez książki z serii „Bogaty ojciec” wraz z moimi partnerami rozpowszechniałem wiedzę o różnych rodzajach i formach przedsięwzięć biznesowych i inwestycji. Jednak przez lata wytężonych poszukiwań trafiłem na jeden szczególny model biznesowy, który moim zdaniem daje największej liczbie osób szanse na przejęcie kontroli nad ich własnym życiem finansowym, własną przyszłością i własnym przeznaczeniem.

Jest jeszcze coś. Kiedy używam terminu „prawdziwe bogactwo”, nie mam na myśli wyłącznie pieniędzy. Pieniądze to tylko jeden z elementów. Budowanie prawdziwego bogactwa dotyczy zarówno budującego, jak i samej budowli.

Projekt Biznes XXI wieku pokaże Ci, dlaczego warto stworzyć własny biznes i jaki dokładnie jest to biznes. Nie chodzi jednak tylko o zmianę branży, w której pracujesz; chodzi o zmianę całego Ciebie. Mogę Ci pokazać, czego potrzebujesz do tego, by rozwijać najlepszy dla siebie biznes. Ale żeby ten biznes się rozwijał, Ty także musisz się rozwijać. Zapraszam Cię do Biznesu XXI wieku
Robert T. Kiyosaki, autor bestsellerów z serii "Bogaty ojciec, Biedny ojciec"

Zanim odkryjesz biznes XXI wieku, obejrzyj pozostałe nagrania Roberta Kiyosaki:

Biznes XXI wieku: Przedsiębiorczość

Jak wiesz, obecny kryzys finansowy uderzył głównie w tych, którzy są w kwadrantach E (Pracownicy) i S (Samozatrudnieni).

To oni teraz konkurują o pracę z tanią siłą roboczą ze Wschodu. Dodatkowo wykańczają ich jeszcze podatki i inflacja!

Obejrzyj i zastanów się, na czym tak naprawdę polegają prawdziwy biznes i przedsiębiorczość.

Biznes XXI wieku: Czym jest marketing sieciowy?

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesowe, wśród których wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

Poznaj pewne fakty i mity o tym modelu binesowym, który łączy ideę pomagania ludziom i realny rozwój osobisty z zarabianiem konkretnych pieniędzy.

Biznes XXI wieku: Zwycięzca w Tobie

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi.

Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

Ale ważniejsze jest to, że dzięki temu nagraniu wideo dowiesz się, czy biznes XXI wieku to jest coś dla Ciebie.

Biznes XXI wieku: Przesłanie do młodych ludzi

Czy zdecydowałeś już, czym chcesz się zajmować przez resztę życia? 

Podejmij decyzję, zanim znajdziesz pracę, zanim wpadniesz w korporacyjną pułapkę wspinania się po szczeblach firmowej kariery.

Obejrzyj, jeśli szukasz pracy po raz pierwszy, albo jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu.

Czy biznes XXI wieku to rozwiązanie dla Ciebie? Nie ma lepszego sposobu, jak sprawdzenie tego na własnej skórze.

Zanim zaangażujesz się w ten biznes, ta książka może być kluczowa, abyś dokładnie zrozumiał, o co chodzi. Abyś nie powielał mitów związanych z biznesem sieciowym, które krążą w świadomości ludzi, ale zobaczył, jak to powinno działać, jak działa na Zachodzie i jak sprawić, aby odnieść sukces także w Polsce.

Robert Kiyosaki wyjaśnia, dlaczego marketing sieciowy jest prawdopodobnie najlepszym modelem biznesu, w szczególności jeśli dotąd nie prowadziłeś własnej firmy i nie masz dużych środków na start.

Dzięki tej książce Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Sięgnij po swoją finansową niezależność. Zamów i przeczytaj.

Lokalizacja

Internet, : inne :

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 335
Wyświetlony: 565
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Biznes

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka