Biznes Ci ucieka Marcin Osman

NA SPRZEDAŻ
Dodane 2018-08-27 15:20:28

Opis

Witaj! Gdybym powiedział, że czas ucieka Ci właśnie teraz, pewnie nie zrobiłoby
Witaj!

Gdybym powiedział, że czas ucieka Ci właśnie teraz, pewnie nie zrobiłoby to na Tobie zbyt wielkiego wrażenia. Jednak ja mam Ci do przekazania jeszcze jedną myśl, możesz na nią spojrzeć lub teraz wyjść z tej strony, decyzja zależy zawsze od Ciebie. Jeżeli postanowisz zostać, proszę, przeczytaj tekst do końca, szkoda Twojego czasu i biznesu na powierzchowne czytanie. Zanim powiem Ci, co dokładnie znajdziesz w książce, powtórzę coś, co może zanotowałeś już w podświadomości.

BIZNES CI UCIEKA!

A co ucieka razem z nim? Twoje pieniądze? Twoje osiągnięcia? Twoje możliwości? Patrz, razem z nim ucieka LEPSZA WERSJA CIEBIE. Więcej na temat tego, co tak naprawdę Ci ucieka, dowiesz się z filozofii lekkiego plecaka. Dlaczego taka, a nie inna filozofia? Ponieważ to właśnie ta filozofia pomogła mnie, a teraz, jeżeli zechcesz, pomoże także Tobie. Kim jestem, aby Cię prowadzić?

JESTEM CZŁOWIEKIEM, KTÓREMU BIZNES NIE UCIEKA

Marcin Osman – przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik. Miłośnik życia wg filozofii Marcin Osman„lekkiego plecaka”. Ma na swoim koncie wiele sukcesów i pewnie tyle samo porażek. Wojownik, któremu nie do końca zabliźnione rany nie przeszkadzają brać udziału w kolejnych starciach.

Realizował projekty biznesowe dla największych marek; szkolił top managment największych polskich brandów. Niczym „digitalnomad” przemierza kolejne kraje, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej globalnym.o autorze książki "Biznes Ci ucieka"

Ty też tak możesz. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Możesz dalej utknąć w alternatywnym czasie straconych szans, pieniędzy i możliwości lub zmienić to TERAZ. Dlatego zapytam Cię tylko raz, czy tak na 100%? Decyzję możesz podjąć TERAZ, możesz też za miesiąc, za kwartał, za rok, albo i za dziesięć lat. Ale biznes TERAZ Ci ucieka! Pamiętaj z biznesem jest tak jak z czytaniem, jeżeli zaangażujesz się w to powierzchownie, nie dotrzesz do ukrytych treści, wiedzy między wierszami - nie warto, abyś próbował.

Jeżeli jesteś gotów robić wszystko na 100%, mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie inspiracja do podróży!

 1. To książka o tym, jak być proaktywnym każdego dnia i brać pełną radości odpowiedzialność za tworzenie swojego biznesu i życia.

  Kamila Kruk coach


Dzięki tej książce:

 • Znajdziesz siłę, aby wyruszyć w swoją drogę,
 • Odważysz się żyć na własnych warunkach,
 • Zaczniesz eksperymentować i poddawać w wątpliwość powszechnie przyjęte status quo,
 • Będziesz otaczać się wyjątkowymi ludźmi,
 • Zaakceptujesz siebie takiego, jakim jesteś, bez względu na to, co myślą lub mówią o Tobie inni,
 • I najważniejsze – że z odwagą i śmiałością zaczniesz sięgać po to, o czym marzysz.

TERAZ ZŁAP BIZNES ZA ROGI


Ja to zrobiłem ucząc się na swoich porażkach, było ich wiele. Moje życie było burzliwe. Dzięki sukcesom nabrałem pewności siebie oraz utwierdziłem się w tym, iż mam ogromną moc sprawczą. Dzięki porażkom nabyłem pokory, która pozwala mi pamiętać, że nie mam monopolu na rację ani też nie potrafię zawsze przewidywać przyszłych zdarzeń.

Czym jest ta książka?

 • To zapis doświadczeń człowieka, który poniósł wiele porażek i odniósł wiele zwycięstw;
 • To refleksja osoby, która miała nad czym myśleć, bo jej życie składa się z działania;
 • To spostrzeżenia oparte nie o teorię, a o praktykę zgodnie z zasadą najpierw działaj potem myśl;
 • To cenne lekcje, które miał okazję pobierać podczas swoich mentalnych i fizycznych wędrówek.

 

BIZNES UCIEKA CI WŁAŚNIE TERAZ

Jednak nie tracisz tutaj czasu. Bywa tak, że dobra lektura i spotkania (także te przez papierowe stronice) mogą nie tylko pomóc Ci ten czas zatrzymać, a nawet przegonić. "Przegonić czas" - Albert Einstain mógłby zakwestionować logikę tego stwierdzenia, bo jak twierdził: "czas nie istnieje!". Czy przyjmiesz to za pewnik? Przecież czujesz go intuicyjne, wiesz, że zegar tyka. Jesteś pewien, że Twój czas jest albo był, albo dopiero nastanie. Inny wielki człowiek, Andy Warhol, twierdził, że każdy ma w życiu czas - 15 minut chwały. Więc jak to jest z tym czasem – być albo nie być, oto jest pytanie! Kwestionuj… znajdź własną odpowiedź.

Co jeszcze możesz zyskać?
 • Zyskasz głód życia, którego do tej pory nie znałeś;
 • Z twoich barków zostanie zdjęty olbrzymi ciężar odpowiedzialności;
 • Nigdy więcej nie zasiedzisz się w parkingu przeciętności;
 • Poznasz potencjał swoich talentów;
 • Wyćwiczysz swój mięsień kreatywności;
 • Świat, nauczyciele, okazje nagle staną w zasięgu Twojej ręki.
 1. Przeczytałem, podoba mi się, zostanę jej ambasadorem! :)

  Jan Dołęga-Kozierowski przedsiębiorca


W Twoim umyśle może teraz roić się od pytań. Dlatego postaram odpowiedzieć się na te najczęściej zadawane:

•  Czym jest filozofia „lekkiego plecaka"?

Będziesz mógł sprawdzić, czy w swoim „plecaku” nosisz tylko to, co chcesz, czy raczej to, co wydaje Ci się, że powinieneś w nim mieć.

•  Dlaczego warto ćwiczyć „mięsień kreatywności”?

Dzięki temu treningowi poczujesz, jak zamienisz się w „maszynę do generowania pomysłów”.

•  Jak zachować pogodę ducha?

Sztuką jest zachowanie pogody ducha w sytuacjach, gdy wydaje się to wręcz niemożliwe. A jednak to możliwe – możesz się tego nauczyć.

•  Jak przetrwać porażkę i „wygrać" ją na swoją korzyść.

Dowiesz się, co możesz zrobić, gdy wszystko poszło nie tak, jak sobie to planowałeś i jakie działania podejmować, by mimo wszystko odnieść korzyść.

•  Jak walidować pomysły.

Jak bezkosztowo weryfikować skuteczność swoich pomysłów biznesowych - ograniczając ryzyko niepowodzenia niemal do zera.

•  Jakie korzyści daje kwestionowanie status quo.

Czasami pójście pod prąd, wbrew temu, co mówią wszyscy wokół, prowadzi do miejsc, o których nigdy wcześniej nawet nie śniłeś i otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

Czy wybierzesz się ze mną w podróż która odmieni Twoje życie? Tak naprawdę mnie będzie dobrze, czy się na to zdecydujesz, czy też nie. Ja swoją drogę już przebyłem, lekcje odebrałem, wyciągnąłem wnioski. Twoja lektura mojego życia nie zmieni, ale Twoje może. Dlatego zrób tak, jak dyktuje Ci serce, sam wiesz teraz najlepiej, czy to lektura dla Ciebie!

Lokalizacja

Internet, : inne :

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 413
Wyświetlony: 607
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Biznes

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka