Autor 2.0 Aleksander Sowa

NA SPRZEDAŻ
Dodane 2018-08-28 12:30:06

Opis

Może troszeczkę powieje truizmem, gdy powiemy, że internet daje nam nieograniczo

Może troszeczkę powieje truizmem, gdy powiemy, że internet daje nam nieograniczone możliwości. Trudno już  ukryć wewnętrzną ekscytację, gdy uświadomimy sobie, że każdy z nas może obecnie zostać autorem książki. Co jednak ważniejsze, gdy przeczytasz ten tekst do końca, dowiesz się:

Jak napisać książkę i jeszcze na tym zarobić

Zacznijmy od początku. Masz głowę pełną pomysłów. Wiesz , że Twoja wiedza na pewne tematy jest większa niż innych. Mimo to Twoja sytuacja życiowa i finansowa wcale się nie poprawia.

Zadaj sobie już teraz pytanie: Jak wyglądałoby moje życie, gdybym umiał  sprzedać swoją wiedzę? Myślę, że Twoja sytuacja odmieniłaby się diametralnie. Kolejne pytanie, które może Ci się  pojawić automatycznie, to w jaki sposób zarobić na swojej wiedzy? Wbrew pozorom jednym z najlepszych sposobów jest spisanie tego, w czym czujesz się najlepiej, zapakowania tej wiedzy w postaci książki i zarabianie na tym, co jest Twoją pasją.

Zapewne zastanawiasz się tylko, jak znaleźć czas na pisanie, gdy dziś pracujesz na pełnym etacie?

Dobra, mamy świadomość, że nie jest to aż tak proste. Myślę, że gdy teraz czytasz o tym, że każdy może wydać swoją własną książkę, zadajesz sobie szereg pytań, w stylu:

autor-2-0
 • skąd mam wiedzieć, czy mój temat się sprzeda?
 • co zrobić, gdy się napracuję, a pies z kulawą nogą nie zechce kupić mojej książki?
 • gdzie szukać wydawcy?
 • jak zacząć pisać bestseller?
 • jak wypełnić zgłoszenie autorskie tak, aby zagwarantowało ono wydanie mojej książki?
 • jak zaplanować sobie pracę nad książką, gdyż obecnie pracuję na etacie?

Jest w sumie tylko jedna grupa osób, które mogą odpowiedzieć Ci na te pytania. Tą grupą są autorzy zarabiający na swoich książkach. Dlaczego podkreśliłem "zarabiający"? Bo tak naprawdę na świecie jest wielu autorów, którzy piszą do szuflady lub składają swoje dzieła na twardym dysku. Niestety tylko mała grupa wie, co zrobić, aby z 99-procentową pewnością wydać swoją publikację. Jednym z takich osób jest autor publikacji „Autor 2.0” Aleksander Sowa.

18 książek w 5 lat i 25 tysięcy egzemplarzy sprzedanych

 Autor Aleksander Sowa o sobie: 

"Pisanie to moja pasja. Zadebiutowałem w 2005 roku. Wydałem
osiemnaście publikacji, kolejnej
jestem współautorem. Łączny ich nakład to ponad 25 tys. egzemplarzy. Są to publikacje elektroniczne (tj. ebooki), jak i książki papierowe. Współpracuję z: Wydawnictwami Komunikacji i Łączności, Netina, Ardeo, wydawnictwem Poligraf i e-bookowo. Wydaję także pod pseudonimami."

W 2010 roku jego książka "Jeszcze jeden dzień w raju" otrzymała główną nagrodę jury i czytelników w plebiscycie „Najlepsza książka na lato 2010" wortalu literackiego Granice.pl w kategorii "Najlepsza książka do słuchania". 

Kto może zostać autorem dochodowej publikacji?


Tak naprawdę każda osoba, która:

 • posiada unikalną wiedzę, za którą inni są w stanie zapłacić;
 • potrafi tworzyć historie, których inni słuchają z wypiekami na twarzy;
 • ma do przekazania inne, ciekawsze spojrzenie na świat;

Jak widzisz, autorem publikacji może być praktycznie każdy, problem w tym, że tylko garstka ludzi podejmuje wyzwanie i pokonuje cały proces – od pomysłu na książkę do fantastycznej chwili, gdy trzymasz w swoich dłoniach drukowaną publikację, czujesz zapach świeżej farby drukarskiej, a na Twoje konto wpływają pierwsze pieniądze.

Czego więc potrzebujesz, żeby zrobić ten pierwszy krok? Unikniesz wielu błędów, jeżeli będziesz polegać na doświadczeniu autora, który wydał ponad 18 książek.


Oto, co konkretnie dostaniesz, gdy zamówisz tę publikację:

 • dowiesz się, jakie książki najchętniej są wydawane;
 • poznasz wszystkie czynności, które trzeba wykonać, aby wydać i zarobić na swojej książce;
 • dowiesz się, czym jest numer ISBN i jak nadać go własnej publikacji;
 • poznasz sposoby na to, jak podpisać korzystną dla siebie umowę z wydawcą;
 • dowiesz się, kiedy warto i jak założyć własne wydawnictwo;
 • zrozumiesz, czym jest pisarstwo 2.0 i jak wykorzystać Facebooka i Twittera do promocji swoich książek;
 • dowiesz się, jak znaleźć agenta wydawniczego i zwiększyć zysk ze swojej książki;
 • otrzymasz 9 adresów polskich agencji wydawniczych;
 • poznasz 10 fantastycznych metod promocji swojego dzieła;

 Ponadto:

 • otrzymasz gotowe adresy wydawnictw, do których możesz wysłać swoje dzieło;
 • otrzymasz 4 przykładowe ankiety autorskie.
Do kogo skierowana jest ta książka?

autor-2-0

Na pewno skorzystają z niej Ci, którzy już mają coś napisane albo od dłuższego czasu piszą i nie wierzą, że ich książka zostanie kiedykolwiek wydana. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to koniecznie musisz zapoznać się z „Autorem 2.0”.  Dlaczego? Z prostej przyczyny – znajdziesz w niej sposoby, które gwarantują wydanie Twojej publikacji.

Inną grupą osób, które mogą wykorzystać wiedzę zawartą w tej książce, są eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki relacjom autora zrozumiesz, że proces pisania i wydawania własnej książki nie wymaga żadnych nadprzyrodzonych cech czy umiejętności. To, co zawsze wpajano nam na języku polskim, to mit, który dziś warto obalić. Wystarczy, że spiszesz tę więdzę – resztą zajmą się inne osoby, o których dowiesz się z tej książki.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Co może zmienić się w Twoim życiu, gdy wydasz
pierwszą książkę?

Jeżeli czujesz, że wydanie własnej książki może zmienić coś w Twoim życiu, to po prostu przejdź teraz do formularza zamówienia i zdobądź gotowy plan na stanie się autorem i ekspertem w swojej dziedzinie.

Aha, nie możemy pominąć faktu, że książka napisana jest mocnym językim, co jeszcze bardziej może wpłynąć na Twoją motywację do wydania książki. Do dzieła!

Lokalizacja

Internet, : inne :

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 436
Wyświetlony: 603
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: Biznes

Komentarze

comments powered by Disqus

Wyszukiwarka