Mechanik precyzyjny / inżynier mechatroniczny jako pracownik produkcji

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-23 00:03:14
Autor
Gość

Opis

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii pomiaru ciśnienia, jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie elastycznych i wysokiej jakości rozwiązań.

Produkujemy między innymi przetworniki ciśnienia, przełączniki ciśnienia i sondy poziomu w dużych seriach, które są wszędzie stosowane w przemyśle.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie szukamy wzmocnienia dla naszego zespołu w zakresie produkcji i przetwarzania napraw.

Czekają na Ciebie różne zadania:
  • Montaż manometrów na podstawie zleceń produkcyjnych
  • Sumienne lutowanie najmniejszych elementów
  • Zapewnienie jakości produkowanych części
  • Wsparcie dla kolegów z innych obszarów produkcji
kwalifikacje:
  • Ukończone szkolenie w zawodzie technicznym lub rzemieślniczym
  • Niezależny i bardzo niezawodny sposób pracy
  • zespołowej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Zalety, które oferujemy:
  • Przyjemny klimat w rodzinnej firmie z zespołem 23 osób
  • Niezależna praca w jasnym, przyjaznym otoczeniu
  • Nowoczesny model czasu pracy z elastycznością i dużą swobodą

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne,

Lokalizacja

Ustka, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2211
Wyświetlony: 222
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: praca na produkcji

Komentarze

comments powered by Disqus