Montażysta/Dostawca mebli biurowych - Gdynia -

Dodaj do ulubionych
Dodane 2019-03-03 13:45:17
Autor
Gość

Opis

Praca również dla osób uczących/studiujących się zaocznie!!!

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
- zdolności manualne
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 (sporadycznie popołudniami)
- umiejętność posługiwania się narzędziami
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziani studenci zaoczni

Obowiązki:
- załadunek, rozładunek i dostawa mebli do klientów
- proste montaże mebli biurowych

Oferujemy:
- stawkę godzinową od 10-11 zł netto/h (po ok. 2 tygodniowym okresie próbnym wzrost stawki)
- pracę w stabilnej firmie
- możliwość stałego zatrudnienia
- miłą atmosferę
- pracę na terenie Trójmiasta

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres email z podaniem Nr Ref.: MON/DOS/MEB

Lokalizacja

Gdynia, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 974
Wyświetlony: 358
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: praca fizyczna

Komentarze

comments powered by Disqus