PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI MĄKI

Dodaj do ulubionych
Dodane 2019-02-27 14:42:57
Autor
Gość

Opis

Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście
Nr referencyjny: PPM/09/2018

Opis stanowiska:
• Bieżąca obsługa linii do pakowania,
• utrzymywanie porządku maszyn i w magazynie,
• załadunek przetworów na pojazdy
Wymagania:
• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
• Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Doświadczenie W pracy związanej z produkcją

W zamian za zaangażowanie oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• Pracę w systemie dwuzmianowym: pon-pt w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00,
• Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 24.00 zł brutto.
• Pracę blisko centrum Gdańska,
• Możliwość wyrobienia większej ilości godzin w soboty.

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 944
Wyświetlony: 315
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: praca fizyczna

Komentarze

comments powered by Disqus