Specjalista intensywnej terapii

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-15 23:13:02
Autor
Gość

Opis

Opis pracy

Szukamy ciebie!

Najważniejszy jest każdy ... my umożliwiamy lepiej!

Szukasz nowego wyzwania?

Czy jesteś niezadowolony z obecnej sytuacji zawodowej i nie czujesz się doceniony?

Jeśli chodzi o oferowanie odpowiedniej pracy, my jako regionalny dostawca usług personalnych w sektorze opieki zdrowotnej jesteśmy kompetentnym partnerem.

Twoje zadania jako specjalisty - intensywna opieka:

  • Opieka, monitorowanie i leczenie pacjentów z chorobami zagrażającymi życiu lub chorobami potencjalnie zagrażającymi życiu
  • Monitorowanie i obserwacja pacjentów
  • Pomoc w diagnostyce, terapii i resuscytacji
  • technicznie poprawne wdrożenie środków pielęgniarskich
  • Bezpieczne dostarczanie i obsługa technologii medycznej

Czego oczekujemy od ciebie:

  • Szkolenie pielęgniarki z dodatkowymi kwalifikacjami na intensywnej terapii
  • odpowiedzialność
  • niezawodność
  • Prawo jazdy klasy B.

Czego możesz od nas oczekiwać:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • samochód służbowy do użytku profesjonalnego i prywatnego
  • kompetentny i przyjazny zespół dyspozytorski, który poważnie traktuje Twoje obawy
  • opłata ponad taryfowa
  • opcja pomocy w kształtowaniu listy

W przypadku pytań i informacji jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w piątki od 8:00 do 16:00.

Lokalizacja

Młynary, Warmińsko - Mazurskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2145
Wyświetlony: 280
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: pozostałe

Komentarze

comments powered by Disqus