Social Assistant

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-15 23:16:01
Autor
Gość

Opis

Opis pracy

Szukamy ciebie!
Z godzinnym zakresem 35 godzin tygodniowo możeszwesprzeć przedszkole w berlińskiej dzielnicy Treptow od 01.02.2020 jako asystent społeczny (m / k / d).
Obiekt może pomieścić do 130 dzieci w wieku do 6 lat. Centrum opieki dziennej, znajdujące się w prefabrykowanym budynku w latach 80., ma jasne i duże pokoje. Zapewniają one optymalne warunki do odkrywania, zabawy, badania i przeprowadzki.

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • umowa na czas nieokreślony i długoterminowych perspektyw
  • opłata brutto 11,50 € / godz
  • maksymalnie do 30 dni urlopu
  • godziny pracy przyjazne rodzinie
  • miesięczny dodatek podróż po okresie próbnym
  • emerytalny firma Plan + dotacja przez pracodawcę
  • W razie potrzeby możliwości szkolenia i dalszej edukacji
  • Nadgodziny, które są rejestrowane i rekompensowane w czasie wolnym lub wynagrodzeniu

Co zabierasz ze sobą?

  • ukończył szkolenie jako asystent społeczny
  • Mile widziani są młodzi profesjonaliści, doświadczeni i powracający
  • pozytywna charyzma oraz niezawodny i kochający sposób pracy
  • ustrukturyzowane przepływy pracy są dla Ciebie oczywiste

Jakie są twoje zadania

  • Dbanie o swoich podopiecznych (do 6 lat)
  • grać, śmiać się i uczyć razem
  • wzbudzić zainteresowanie dziecka poprzez ukierunkowaną strukturę codziennej rutyny
  • Promowanie umiejętności motorycznych i językowych
  • Zwiększanie świadomości w zakresie higieny

Czy jesteś zainteresowany

Zapraszamy do kontaktu z Panią Lindą Spiller bezpośrednio telefonicznie (numer telefonu usunięty) lub przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres e-mail.

Nasze oferty pracy są skierowane do wszystkich płci.

Lokalizacja

Koprzywnica, Świętokrzyskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2148
Wyświetlony: 273
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: pozostałe

Komentarze

comments powered by Disqus