Opieka
Dodane 2020-01-15 23:19:18
Autor
Gość

Opis

Dzięki nam nie musisz dopasowywać się do żadnego szablonu reklamowego, możesz nosić tatuaże i kolczyki, mieć kolorowe włosy lub nie mieć nic - twoja kondycja i życzenia czynią cię wyjątkowym.

Potrzebujemy „odpowiednich” osobowości, ludzi o sercu i umyśle. Ponieważ ich CV są tak różne jak ludzie.

Jasne, powinieneś już nauczyć się zawodu pielęgniarki i zakładamy, że jesteś gotowy do pracy, ale reszta należy do nas, ... hmm .., nieważne! Krzywy życiorys, małe doświadczenie, za stary, za młody ... kogo to obchodzi?

Zastosuj jaki jesteś!

Dalsze zalety opieki geriatrycznej:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • elastyczne modele czasu pracy: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Udział w grafiku
  • stabilne harmonogramy: dni dowolnie zaplanowane pozostają niezmienione!
  • zwolnienia podatkowe z tytułu zmiany
  • samochód służbowy (w pełnym wymiarze godzin, po okresie próbnym)
  • lub zwrot kosztów podróży
  • Bonus świąteczny i świąteczny
  • Możliwości szkolenia i dalszej edukacji

Twoje zadania jako opieki geriatrycznej:

  • Podstawowa opieka i leczenie
  • Przenoszenie i przechowywanie osób obłożnie chorych
  • Akompaniament i wsparcie w życiu codziennym
  • dokumentacja pielęgniarska

Co zabierasz ze sobą jako pielęgniarkę geriatryczną:

  • ukończył szkolenie pielęgniarki geriatrycznej
  • pozytywna charyzma i wysoki poziom empatii

Lokalizacja

Gniezno, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2149
Wyświetlony: 27
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: pozostałe

Komentarze

comments powered by Disqus