Asystent pielęgniarki

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-15 23:21:26
Autor
Gość

Opis

Koncentrujemy się na tobie jako osobie - nie na twoich kwalifikacjach zawodowych, nie na twoich certyfikatach ani CV.

Najważniejszy wymóg pracy w pielęgniarstwie?
Pasja pomagania ludziom potrzebującym opieki w ich sytuacji życiowej.

Złóż wniosek teraz, a pomożemy Ci zacząć z pielęgniarstwem!

Twój profil jako asystenta pielęgniarskiego:

  • idealnie, masz już doświadczenie w opiece nad osobami potrzebującymi opieki
  • Lubią kontaktować się z ludźmi, są elastyczni i niezawodni

Twoje korzyści jako asystenta pielęgniarskiego:

  • długoterminowe bezpieczeństwo i umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • płatności ponad taryfowe i oparte na wynikach
  • Zwrot kosztów podróży podczas korzystania z własnego samochodu
  • lub bilet Rhein-Neckar-Ticket
  • dowolnie zaplanowane dni pozostają darmowe!
  • zakładowy program emerytalny
  • Bonus świąteczny i wakacyjny
  • naprawdę fajny zespół, który dba o wszystko

Twoje zadania jako asystenta pielęgniarskiego:

  • Wsparcie w zakresie higieny osobistej i przyjmowania pokarmów
  • opieka moczu
  • staranna dokumentacja konserwacji
  • Towarzyszenie mieszkańcom w życiu codziennym

Złóż wniosek najlepiej online lub pocztą elektroniczną.

Lokalizacja

Dobczyce, Małopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2150
Wyświetlony: 188
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: pozostałe

Komentarze

comments powered by Disqus