Pedagog społeczny

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-15 23:10:06
Autor
Gość

Opis

Opis pracy

„Prawdziwa edukacja polega na promowaniu w nas tego, co najlepsze” (Mahatma Gandhi). W akut ... Med potrzebujemy promocji najlepszych wśród dzieci, młodzieży lub akademików dla osób niepełnosprawnych. Czekamy na Ciebie wkrótce. Przy filiżance kawy lub herbaty omawiamy Twoje osobiste pytania.

Oferujemy Ci:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • ponadprzeciętna płatność
  • osobista dyskusja i prezentacja indywidualnych możliwości
  • zakładowy program emerytalny
  • Rekompensata za nadgodziny, urlop i premia świąteczna
  • możliwość przejęcia przez naszych klientów
  • szansa na poszerzenie własnego bogactwa doświadczenia w pracy edukacyjnej
  • stałe kontakty z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Samochód służbowy z kartą paliwową do pełnego użytku profesjonalnego i prywatnego (po okresie próbnym) lub zwrot kosztów podróży

Twoje zadania:

  • Tworzą kochającą i serdeczną atmosferę pracy dzięki uporządkowanym procesom pracy
  • Pomagasz kształtować środowisko edukacyjne
  • Dajesz zespołowi swoją wiedzę pedagogiczną i wspierasz swoich kolegów

Życzymy, aby:

  • Stopień jako pedagog społeczny (m / k / d) lub porównywalne kwalifikacje
  • Chęć uczestnictwa w planowaniu i zagadnieniach koncepcyjnych
  • wyraźne umiejętności społeczne i pozytywne podejście podstawowe
  • Gotowość do pracy 3 zmiany i praca w niedziele i święta (2 zmiany, możliwe wczesne i późne zmiany po uzgodnieniu)
  • Również jako nowicjusz i powracający do pracy jesteś bardzo mile widziany

Czy jesteś zainteresowany Następnie aplikuj bezpośrednio online lub pocztą elektroniczną, pocztą lub osobiście.

Lokalizacja

Ożarów, Świętokrzyskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2142
Wyświetlony: 273
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: opiekunki i nianie

Komentarze

comments powered by Disqus