Zdrowie i pielęgnacja

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-15 23:09:17
Autor
Gość

Opis

Z nami każdy jest najważniejszy! Ciesz się pracą każdego dnia, jeśli zmienisz z nami swoją pasję w zawód.

Z nami znajdziesz pracę, która odpowiada Tobie i Twojemu życiu. Daje to wiele zalet i nową radość w pracy!

Dalsze zalety z nami:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • różne modele robocze, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Udział w grafiku
  • nadgodziny są oczywiście płatne
  • Premie świąteczne i świąteczne są wypłacane
  • Samochód służbowy (pełny etat, po okresie próbnym)
  • alternatywnie zwrot kosztów podróży
  • Szkolenie na miejscu

Twoje zadania:

  • Podstawowa i lecznicza opieka nad pacjentami wymagającymi nadzoru
  • monitorowanie
  • Opieka i wsparcie dla pacjentów po udarze
  • bezpieczne, profesjonalne obchodzenie się z wyrobami medycznymi
  • Pomoc doraźna i terapia infuzyjna
  • Wdrożenie wytycznych dotyczących higieny
  • współpraca kooperacyjna z innymi grupami zawodowymi

Zabierasz ze sobą:

  • ukończył szkolenie zawodowe jako pielęgniarka
  • pierwsze doświadczenie zawodowe ze szczególnym uwzględnieniem IMC lub Stroke Unit

Czy chciałbyś być częścią naszego zespołu?
Następnie czekamy na Ciebie. Zadzwoń do nas już dziś lub złóż podanie online.

Lokalizacja

Narol, Podkarpackie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2141
Wyświetlony: 198
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: opiekunki i nianie

Komentarze

comments powered by Disqus