#Praca w Warszawie z językiem niderlandzkim

Dodaj do ulubionych
Dodane 2019-05-13 17:09:14
Autor
Gość

Opis

Firma z siedzibą w Warszawie, która świadczy usługi outsourcingowe i konsultingowe w zakresie technologii oraz zarządzania, poszukuje osób z językiem niderlandzkim i angielskim, które chcą pracować jako OTC Associate.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (B2 / C1)

Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

Dobre umiejętności programów Excel i Word

Obowiązki: rozpatrywanie reklamacji lub pytań klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, e-mail), identyfikowanie przyczyn reklamacji, analizowanie przyczyn braku płatności, rozmowa z klientem, negocjowanie i budowanie długotrwałych relacji, ścisła współpraca z innymi zespołami, szansa na praca dla globalnych klientów, możliwość pracy w środowisku międzynarodowym (firma obsługuje klientów w prawie 30 językach obcych).

Praca w pełnym wymiarze godzin; umowa o pracę.

Wiele korzyści: platforma MyBenefit, prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, Book Club, International Cuisine Club itp.

Dla osób, które nie pracowały w Polsce od 3 lat, jest przewidziany pakiet relokacyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów, wyślij mi prywatną wiadomość na Facebooku

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1285
Wyświetlony: 580
Wygasa: nie wygasa

Komentarze

comments powered by Disqus