POS MANAGER
Dodane 2020-01-17 22:36:51
Autor
Gość

Opis

Twoje zadania
  • Kompetentne i skuteczne wsparcie naszych partnerów handlowych wraz z kierownikiem sprzedaży
  • Utrzymanie i optymalizacja obszarów pod względem dostępności towarów, maszyn wirtualnych i wydajności obszaru
  • Kwalifikowana sprzedaż kolekcji w przedsprzedaży w fazie zamówienia
  • Atrakcyjna prezentacja produktu i optymalna struktura produktu w naszych obszarach sprzedaży
Twój profil
  • Szkolenie komercyjne w sektorze detalicznym lub hurtowym
  • Doświadczenie w sprzedaży, dystrybucji lub w firmie modowej lub handlowej
  • Idealne doświadczenie w wizualnym merchandisingu i zarządzaniu towarami
  • Umiejętności komunikacyjne, towarzyskość i dobre wyczucie klientów i rynków
  • Wysoki poziom zaangażowania i chęci podróżowania
Oferujemy
  • Atrakcyjne i związane z wynikami wynagrodzenie
  • Samochody służbowe, również do użytku prywatnego, a także nowoczesny sprzęt IT
  • Różnorodne zadania z elastycznymi godzinami pracy
  • Płaskie hierarchie i krótkie odległości

Czy jesteś zainteresowany Czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne - CV.

Lokalizacja

Lesko, Podkarpackie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2177
Wyświetlony: 256
Wygasa: nie wygasa

Komentarze

comments powered by Disqus