Deweloper NAV lub konsultant techniczny

Dodaj do ulubionych
Dodane 2020-01-28 21:53:09
Autor
Gość

Opis

Dlaczego nie podjąć nowej pracy gdzie wymagany jest rozwój NAV? Myślę, że zawsze powinieneś wypróbować coś nowego, ponieważ każde doświadczenie może okazać się dobrym doświadczeniem.

Twoje zadania:

  • Programowanie systemu ERP MS Dynamics NAV / Business Central
  • Koncepcja i wdrożenie wymagań dotyczących produktu w systemie ERP, a także integracja rozwiązań innych firm
  • Tworzenie i rozwój rozwiązań opartych na chmurze
  • Dostosowanie i wdrożenie testów i kontroli jakości
  • Tworzenie dokumentacji i raportów jet

Twój profil:

  • Ukończył szkolenie informatyczne, studia z zakresu informatyki biznesowej, a nawet zmieniacza kariery ze znajomością implementacji oprogramowania ERP
  • Wiedza na temat wdrażania rozwiązań ERP w NAV lub BC
  • Doświadczenie w C / AL i C-Side, a także w AL i Visual Studio Code są zaletą
  • Dodatkową zaletą będzie dobra zabawa w programowaniu i praca w międzynarodowym zespole
  • Ustrukturyzowany i zorientowany na zespół sposób pracy, ponadto istnieje sympatia do sposobu pracy zorientowanego na klienta

Nasze zalety:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Elastyczne godziny pracy zapewniające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Ciekawa różnorodność firm
  • Nowoczesne środowisko pracy z dobrymi połączeniami transportowymi i środkami transportu publicznego
  • Bardzo dobre możliwości awansu

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą i chcesz wnieść nowy powiew świeżego powietrza, nie wahaj się przesłać aplikacji pocztą elektroniczną, wraz z krótkim oświadczeniem o oczekiwanych wynagrodzeniach i najwcześniejszą możliwą d

Czy masz jakieś pytania lub odbiegasz od swoich pomysłów, możesz w każdej chwili skontaktować się ze mną telefonicznie lub także przez LinkedIn.

Mamy największą ofertę pracy w naszej specjalności i szybko staliśmy się liderem rynku w rekrutacji

Każdego dnia oferujemy ponad 1000 wolnych miejsc pracy w obszarach Microsoft i Business Intelligence.

Zapewniamy dyskrecję, uczciwość i osobiste wsparcie, wiedzę fachową, relacje z klientami i profesjonalizm!

Lokalizacja

Jeziorany, Warmińsko - Mazurskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2225
Wyświetlony: 87
Wygasa: nie wygasa

Komentarze

comments powered by Disqus