Prestiżowy klub z pokazami pole dance w centrum Warszawy poszukuje hostess i tancerek.

Dodaj do ulubionych
Cena: 3500 PLN 3500 PLN
Dodane 2019-03-18 21:03:23
Autor
Gość

Opis

Od czego zacząć?

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy.

Obowiązki:

- Hostessy- robienie "sztucznego tłumu", promocja alkoholi, rozmowy z gośćmi (zarobki ok 1000zł tygodniowo)

-Tancerki- prezentacja pokazów pole dance (zarobki: ok 3000zł tygodniowo)

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenia, wypłacane w formie tygodniówek
- elastyczne grafiki
- praca w oparciu o umowę
- możliwość zatrudnienia na cały etat 5 dni w tygodniu
lub pół etatu 3 dni w tygodniu
- jeśli nie jesteś z Warszawy zapewnimy Ci mieszkanie blisko miejsca pracy

Oczekujemy:

- wieku 18+
- miłej aparycji
- komunikatywności
- dyspozycyjności w godzinach nocnych także w weekendy
- mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego
- Szukamy osób otwartych, trzeźwo myślących, nie kierujących się w życiu stereotypami

Wszystko o nas:

Nasz klub opierają się na pokazach tak modnej dziś sztuki pole dance a panujące w firmie zasady gwarantują bezpieczeństwo zarówno pracownikom jak i klientom. Klub nie ma w ofercie żadnych innych usług poza pokazami tanecznymi.

Lokalizacja

Centrum, Warszawa, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1022
Wyświetlony: 288
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: hostessy

Komentarze

comments powered by Disqus