Samodzielny/-a księgowy/-a

Dodaj do ulubionych
Dodane 2018-12-23 16:24:01
Autor
Gość

Opis

Agencja pracy tymczasowej Serwis Kadra jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników tymczasowych zarówno z Polski jak i z terenów wschodnich oraz kompleksową obsługą prawną.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe profilowe – księgowość
• Język rosyjski jako atut
• Doświadczenie jako główny księgowy lub samodzielny księgowy od 5 lat. Mile widziane doświadczenie przy prowadzeniu księgowości agencji pracy tymczasowej
• Samodzielność w działaniu, umiejętność dobrej organizacji pracy
• Dobra znajomość prawa podatkowego, finansowego i prawa pracy
• Znajomość programów księgowych
• Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentacji, nad wieloma projektami równolegle

Zakres obowiązków:
• Samodzielne prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (na okresie próbnym 2 spółki z o.o. z 3 pracownikami, do 20 faktur miesięcznie)
• Obsługa spraw kadrowo-płacowych
• Prawidłowe i terminowe księgowanie wszystkich transakcji związanych z realizacją działalności finansowo-gospodarczej organizacji
• Planowanie i realizowanie comiesięcznych rozliczeń podatkowych
• Przygotowanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
• Współpraca z organami podatkowymi (weryfikacja płatności, kontrola, udzielanie wyjaśnień)
• Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
• Organizacja przygotowania dokumentów dla kontroli podatkowej, audytu, na wniosek banków
• Przygotowanie raportów na potrzeby kierownictwa i audytorów
• Wprowadzenie i prowadzenie rachunkowości w nowych firmach

Oferujemy pracę
• praca zdalna (home office)
• zlecenie (ważna jest dostępność w razie pytań w godzinach 9.00−17.00 od pn. do pt.)
• na okresie próbnym możliwość połączenia pracy z inną
• przejście na pełny etat wraz ze wzrostem liczby zadań oraz obsługa klientów zewnętrznych firmy.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 728
Wyświetlony: 383
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: finanse i księgowość

Komentarze

comments powered by Disqus