Poszukuję księgowej/ego do wykonywania zleceń dla agencji pracy tymczasowej Serwis Kadra, która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników tymczasowych i obsługą kadrowo płacową.

Dodaj do ulubionych
Dodane 2019-03-22 22:33:53
Autor
Gość

Opis

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe profilowe – księgowość

• Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

• Doświadczenie jako główny księgowy lub samodzielny księgowy od 5 lat. W tym mile widziane doświadczenie przy prowadzeniu księgowości agencji pracy tymczasowej

• Samodzielność w działaniu, umiejętność dobrej organizacji pracy

• Dobra znajomość prawa podatkowego, finansowego i prawa pracy

• Znajomość programów księgowych

• Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentacji, nad wieloma projektami równolegle

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (na okresie próbnym 2 spółki z o.o. z 3 pracownikami, do 20 faktur miesięcznie)

• Obsługa spraw kadrowo-płacowych

• Prawidłowe i terminowe księgowanie wszystkich transakcji związanych z realizacją działalności finansowo-gospodarczej organizacji

• Planowanie i realizowanie comiesięcznych rozliczeń podatkowych

• Przygotowanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych

• Współpraca z organami podatkowymi (weryfikacja płatności, kontrola, udzielanie wyjaśnień)

• Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

• Organizacja przygotowania dokumentów dla kontroli podatkowej, audytu, na wniosek banków

• Przygotowanie raportów na potrzeby kierownictwa i audytorów

• Wprowadzenie i prowadzenie rachunkowości w nowych firmach

Oferujemy pracę

• zdalną (home office)

• na zlecenie (dostępność w razie pytań w godzinach 9.00−17.00 od pn. do pt.)

• na okresie próbnym możliwość połączenia pracy z inną

• przejście na pełny etat wraz ze wzrostem liczby zadań oraz obsługa klientów zewnętrznych firmy.

CV proszę kierować na adres mailowy

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1054
Wyświetlony: 276
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: finanse i księgowość

Komentarze

comments powered by Disqus