Spawacz TIG
Dodane 2019-10-29 11:00:12
Autor
Gość

Opis

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Małkowo
Nr ref. 184/10/2019

Zakres zadań:
• Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
• Spawanie metodą TIG pod rtg
• Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:
• Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG
• Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg
• Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
• Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Oferujemy:
• Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
• Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
• Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
• Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
• Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Prywatna opieka medyczna
• Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
• Możliwość realizacji ciekawych projektów

Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oznaczone numerem referencyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Lokalizacja

Małkowo

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1797
Wyświetlony: 258
Wygasa: nie wygasa
W kategoriach: fachowcy

Komentarze

comments powered by Disqus