A A A
Lokalizacja

Lokalizacja

Mokotów, Warszawa, Polska
Autor
Gość
Poszukuję osoby, która rozpocznie pracę w Dziale Zakupów w firmie z branży motoryzacyjnej

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1164
Wyświetlony: 13
Dodane 2019-04-15 09:09:59
Wygasa: nie wygasa

Opis

#PROCUREMENT SUPPORT - 1/2 etatu

Proponowany zakres obowiązków:
- Przygotowywanie umów oraz niezbędnej dokumentacji z dostawcami,
- Aktualizowanie oraz archiwizowanie umów,
- Dbałość o poprawność danych,
- Kontakt telefoniczny z dostawcami,
Wszystko to pod opieką Procurement Managera!

Kogo szukam?
- Osoby, która ma już za sobą pierwsze doświadczenia np. w dziale administracyjnym (miała styczność z dokumentacją) lub w dziale zakupów,
- Posługuje się bardzo dobrze pakietem MS Office, a w szczególności Excelem,
- Nie ma problemów w komunikacji w języku angielskim oraz polskim,
- Ukończyła studia wyższe (preferowany kierunek: Logistyka, Administracja, Zarządzanie)

Co oferujemy:
- zatrudnienie w firmie umowy o pracę,
- wynagrodzenie na poziomie 2500 PLN brutto (pamiętaj, że to 1/2 etatu) oraz premię,
- pakiet rekreacyjno-sportowy,
- opiekę medyczną,
- ubezpieczenie na życie,
- zajęcia z języka angielskiego,
- ogromne możliwości rozwoju!

Komentarze

Komentarze

comments powered by Disqus

Może to Cię zainteresuje